Kontaktuppgifter träningsgrupper

Träningsgrupper 2017-2018 – kontaktpersoner

PF2012-2014 (VolleyBompa)
Mattias Svedjefall, mattias.svedjefall@gmail.com, 0704-133666
Jens Persson, jens.pm.persson@gmail.com, 0709-740574

PF2011 (Kidsvolley)
Mattias Svedjefall, mattias.svedjefall@gmail.com, 0704-133666
Jens Persson, jens.pm.persson@gmail.com, 0709-740574

PF2009-2010 (Kidsvolley)
Robert Blomqvist, 0709-795011, robertblomqvist9@gmail.com

PF2007-2008 (Kidsvolley)
Fredrik Hult, 0734-188097, fredrik.hult@saabgroup.com

P2005-2006 (Kidsvolley, Fyrmanna)
Robert Blomqvist, 0709-795011, robertblomqvist9@gmail.com

F2005-2006 (Fyrmanna)
Jens Ottosson, 0708-986606, jens@miljostrategen.se

P2002-2004 (Fyrmanna, U16)
Martin Joelsson, 0705-247223, martin@familjenjoelsson.se

F2002-2004 (Fyrmanna, U16)
Jens Ottosson, 0708-986606, jens@miljostrategen.se

P2000-2001 (U18)
Jens Persson, 0709-740574, jens.pm.persson@gmail.com

F2000-2003 (U18, U16, Fyrmanna)
Lovisa Svensson, 0702-782880, lovisa.svensson2@gmail.com
Anna Morency, 0703-342705, anna.morency@icloud.com

Integrationsvolley – nyanlända ungdomar (VSS)
Humojen Nuuri, 0738767160, humojen.nuuri@edu.jonkoping.se
Samer Samir, 0736-875548, samer06@live.com 

Herrar B (Division 2, VSS)
Per Åkerstedt, 0702-001767, per_akerstedt@hotmail.com
Jens Persson, 0709-740574, jens.pm.persson@gmail.com

Damer A (Division 2, VSS)
Lovisa Svensson, 0702-782880, lovisa.svensson2@gmail.com
Anna Morency, 0703-342705, anna.morency@icloud.com

Herrar A (Elitserien)
Andreas Hult, 0706-976454, andreas.hult@habo.net
Per Åkerstedt, 0702-001767, per_akerstedt@hotmail.com

Skolvolley i Habo – PF1999-2010
Mathias Morency, 0708-741920, mathias.morency@gmail.com
Jens Persson, 0709-740574, jens.pm.persson@gmail.com

Skolvolley Dalvikskolan i Jönköping – PF2005-2010
Jens Ottosson, 0708-986606, jens@miljostrategen.se

Om du har några frågor om verksamheten – kontakta någon av oss!