Kontaktuppgifter träningsgrupper

 
Träningsgrupper 2019-2020 – kontaktpersoner

PF2014-2016 (VolleyBompa)
Jens Persson, jens.pm.persson@gmail.com, 0709-740574

PF2013-2014 (Kidsvolley)
Jens Persson, jens.pm.persson@gmail.com, 0709-740574

PF2011-2012 (Kidsvolley)
Mattias Svedjefall, mattias.svedjefall@gmail.com, 0704-133666
Jens Persson, jens.pm.persson@gmail.com, 0709-740574

PF2009-2010 (Kidsvolley)
Robert Blomqvist, 0709-795011, robertblomqvist9@gmail.com

PF2007-2008 (Fyrmanna)
Fredrik Hult, 0734-188097, fredrik.hult@saabgroup.com

P2005-2006 (Fyrmanna, Sexmanna)
Robert Blomqvist, 0709-795011, robertblomqvist9@gmail.com

F2005-2006 (Fyrmanna, Sexmanna)
Jens Ottosson, 0708-986606, jens@miljostrategen.se

P2002-2004 (U18)
Martin Joelsson, 0705-247223, martin@familjenjoelsson.se

F2002-2004 (U18)
Jens Ottosson, 0708-986606, jens@miljostrategen.se

P2000-2001 (U20)
Jens Persson, 0709-740574, jens.pm.persson@gmail.com

F2000-2003 (U20
William Lindh, 0730-960022, willelind95@gmail.com

Integrationsvolley – nyanlända ungdomar (VSS)
Humojen Nuuri, 0738767160, humojen.nuuri@edu.jonkoping.se

Herrar B (Division 2)
Jens Persson, 0709-740574, jens.pm.persson@gmail.com

Damer A (Division 2, VSS)
William Lindh, 0730-960022, willelind95@gmail.com

Herrar A (Elitserien)
Mathias Morency, 0708-741920, mathias.morency@gmail.com

Skolvolley i Habo – PF1999-2011
Jens Persson, 0709-740574, jens.pm.persson@gmail.com

Om du har några frågor om verksamheten – kontakta någon av oss!