Dela nyhet
Försäljning av Newbody
18 nov 2022 0 kommentarer

Hej
Vi kör nu igång en försäljning av Newbody för att stärka upp vår lagkassa. Lagkassan används för att subventionera avgiften för att vara med på de tre stora turneringarna Mikasa Challenge, 3-kungaslaget samt Fyrmannafestivalen. En del av barnen har redan varit med på några av dessa men jag hoppas på många fler framöver.
Försäljningen pågår fram till den 8/12 och det som beställs skall komma lagom till jul. Katalogen är bra, men det finns ibland ännu fler produkter i webshopen så det är bra att hänvisa köpare dit.
En del av barnen fick ut katalogen på träningen igår (17/11) och jag kommer ha med katalogerna på kommande träningar också. Första steget som ni måste göra är att registrera er som säljare via länken nedan. Detta steg är obligatoriskt. Jag kommer skicka ut ett separat mail med lite ytterligare instruktioner.
https://www.newbody.se/reg/TEHZCBG
/Johan
Kommentarer